Ako vybrať matrac PerDormireAkční ponuka matrace

1. Tuhosť matraca

Patrí medzi najdôležitejšie aspekty pri nákupe. Máme tendencie vyberať podľa tuhosti, na ktorú sme doma zvyknutí. správnu volbu tuhosti matrace ovplyvňuje v najvyššej miere váha človeka. Platí, že ľudia s vyššou váhou by si mali vyberať matrace tvrdší, naopak ľudia s nižšou váhou si môžu vyberať z mäkších. Tuhosť matraca sa tiež odvíja od spôsobu spanie. Ak spíme po väčšiu časť noci na boku, mali by sme zvoliť mäkšie, ak na chrbte alebo na bruchu je vhodnejšie tvrdšie.

 

2. Materiál matrace

Katalóg PerDormire ponúka celkom tri druhy pien (studenej peny, viskoelastickej peny a bio peny). Studenej peny vynikajú vysokou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Lenivej peny prinášajú vďaka svojej konštrukcii schopnosť rozkladať tlak matraca na ľudské telo a tým výrazne redukujú počet otáčanie počas spánku. Tento fakt pozitívny vplyv na stabilizáciu tela pri spánku, zmierňovanie bolestí chrbta a špičkovú kvalitu spánku. Bio peny zase prinášajú viac prírody do našich spální.

 

3. Hmotnosť zákazníka

Pri výbere matraca je potreba prihliadnuť k hmotnosti zákazníka. Jedným z možných vodítok je výška jadra matraca, ktorá má priamu súvislosť s nosnosťou a životnosťou matraca. Čím vyššia je jadro matraca, tým je spravidla vyššia jej nosnosť. V našom katalógu sú matrace opatrené informácií o svojej maximálnej nosnosti. Prosím, venujte tomu pozornosť.

 

4. Vek zákazníka

Kvalita spánku má podstatný význam pre všetky vekové kategórie zákazníkov. Deti potrebujú pre zdravý rast a vývoj skôr pevnejší matrac so strednou tvrdosťou, u mladých ľudí je záujem o tuhšie matraca a čím je človek starší, mal by použiť mäkšie a elastickejšie matrace.

5. poťahový materiál

Poťah je neoddeliteľný Súčasti každého matraca a musím splňte Najvyssia konfekčnej ai hygienické štandardy. Dôležitým aspektom je zabezpečením optimálnej cirkulácie vzduchu v matraci a vytvorením suchého a príjemného mikroklímu v ložku. PerDormire prináša svetovo známej poťahový materiál, Ako je napríklad Coolmax pre odvod vlhkosti z lôžka, Maglia Bamboo s dôležitou antibakteriálnu aktivitu Zaregistruj sa alebo Maglia Nanotex - nanotechnológie zabraňujúce absorpcii vlhkosti do jadra. Každý poťah Matracový PerDormire Ponúka unikátne vlastnosti, pričom bližšie charakteristiku hladaj v texte na produktovej stránky matrac.

6. Spôsob uloženia matraca

Pre dosiahnutie ortopedických vlastností matraca a optimálnej vzdušnosti je potrebné zvoliť vhodnú podložku, najlepšie lamelový pevný či polohovateľný rošt. Kvalitu roštu zaisťuje počet lamiel (štandardom je 28 a viac), kvalitné púzdra lamiel a samozrejme kovania roštov. Kolekcia PerDormire ponúka pevné aj polohovateľné rošty v troch cenových úrovniach.

 

7. Cena

Zásadným kritériom pri voľbe matraca by mala byť kvalita a nie cena. Cena matraca rastie úmerne s kvalitou. Pri výbere matracov z viskoelastických pien alebo bio pien musíme počítať s vyššou čiastkou ako v prípade studených pien, čo je dané konštrukciou a úžitkovými vlastnosťami.

 

 

Veríme, že tento stručný návod "Ako si vyberať správny matrac" Vám pomôže zvoliť si z našej kolekcie matracov PerDormire pravú.

Dopytový formulár

Připojit soubory