Detské poschodové postele

Detská poschodová posteľ palanda Detská poschodová posteľ palanda detská poschodová posteľ s perináky detská poschodová posteľ s perináky palandy palanda

 

Modelová rada vstavaných poschodových lôžok predstavuje moderné, nápadité a veľmi estetické riešenie spánkovej zóny a obytného priestoru. Vstavané poschodové postele CASTER s oceľovou konšrukciou a ukotvením v nosnej stene sú novinkou českého pôvodu chráněnou priemyslovým vzorom.

 

V akomkoľvek obytnom priestore dokážu vytvoriť optimálnu zónu súkromia, komfortnej relaxácie a kvalitného spánku.

Lôžka v tvare "L" alebo "za sebou" ponúkame vo variante vysokom, strednom, nízkom a palanda. Tieto lôžka sú využívané zvlášť do detských a študentských izieb, kde s využitím ďalších prvkov môžu vytvárať oddelené zóny spánkové, herné a študijné s maximálnym zväčšením obytnej a úložnej plochy.

 

Vstavané lôžka v tvare "L" umožňujú atypické úpravy konštrukcie a jednotlivých prvkov, možno aj ako trojlôžka alebo štvorlôžka.


Možnosť výroby na mieru ! Výška podľa prianí !

 

Popis našich postelí:

  • oceľová nosná konštrukcia ( vysoká nosnosť a pevnosť)
  • hmoždinkové kotvenie do priľahlých stien (zamedzenie kývania, vysoká tuhosť)
  • vysoká variabilita zostavenia
  • veľká ponuka typov doplnkových skriniek a políc

Umiestnením oboch lôžok vo výške 155 cm získate cennú plochu, ktorú možno využiť pre pracovný priestor či vstavaný nábytok. Pre zväčšenie malej izby je toto riešenie dokonalé !

 

Spočítajte si cenu ON-LINE v našich kalkulátoroch alebo e-shope!


Ceny a detaily detských poschodových postelí nájdete v našom E-SHOPE.

Dopytový formulár

Připojit soubory